شرکت پیشگامان نئوپان البرز پس از بیست سال سابقه موفق در امر بازرگانی MDF خام و روكش دار و با در اختيار داشتن شبكه گسترده توزيع در سراسر ايران؛ در سال 1396 بررسی‌های اوليه را برای ورود به عرصه توليد محصولات مرتبط آغاز نمود.

پس از انجام مطالعات فنی و كيفی در اين رابطه، شركت در سال 1397 موفق به احداث خط توليد مدرن و پيشرفته توليد MDF با روكش پلی گلاس گرديد و اين محصول منحصرد به فرد را در تنوع رنگی بالا (بيش از 70 رنگ) با نام تجاری کینگ گلاس به بازار ايران معرفی كرد.

اكنون پس از سه سال اين ورق‌ها به‌صورت دو رو و با روكش‌های براق و سوپر مات، بی‌رقيب تولیدات ايرانی و جايگزين محصولات وارداتی در حال توليد است و طی يك شبكه‌ای گسترده و توسط نمايندگی‌های معتبر در سراسر ايران توزيع می‌شود.

برتری ورق های پلی گلاس

شفافیت و انعکاس نور بالا

مقاوم در برابر خط و خش

جذب رطوبت، بسیار پایین

مقاومت بالا در برابر تغییر دما

پلی گلاس چیست ؟

ام دی اف با روکش نوعی پلاستیک به نام پلکسی گلاس است.

پلکسی گلاس همانند شیشه شفاف است. جنس این پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات است که ظاهرشبیه به شیشه دارد اما نسبت به شیشه سبکتر و محکمتر می‌باشد.

در ام دی اف‌های پلی گلاس، یک لایه ۷۵ میکرونی از پلی‌استر بر روی سطح یک طرف ورق ام دی اف دو رو ملامین پرس شده است و رنگ نهایی صفحه توسط رنگ لایه ملامین که روکشی از پلی‌استر دارد، تعیین می‌شود و به مرور زمان نیز هیچ تغییر رنگی در ورق های ملامین و پلی گلاس ایجاد نمی‌شود.

مقاومت سطح این ورق‌ها در برابر خراش به انداز‌ه‌ای بالاست که به شما اجازه می‌دهد با یک اسفنج سطوح را بدون ایجاد خراش تمیز کنید.

سطح براق و صیقلی و قابلیت گذردهی نور باعث ایجاد محیط‌های زیبا و متنوع در محیط‌های مورد استفاده می‌شود از جمله مهمترین موارد مهم استفاده آن؛ دکوراسیون داخلی، (اداری و خانگی)، کابینت آشپزخانه، لوازم چوبی خانگی و ....

برتری ام دی اف پلی گلاس به جنس های مشابه:

* عدم تغییر رنگ، حتی در هنگام مجاورت در هوای آزاد و نور

* حفظ رنگ و حالت نو بودن ورق‌ها برای مدت طولانی.

* عدم خش پذیری سطح ورق حتی با پاک کردن اسفنج و ماده پاک کننده.

* شفافیت و براقیت فراوان که باعث ایجاد جلوه پر نور و لوکس در محیط می‌شود و فضا را وسیع‌تر از آنچه که هست نشان می دهد.